Щотижнева апаратна нарада

14 грудня 2019 року Первомайський міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна повідомила про заходи, заплановані на найближчий час, так 22 січня відбудеться мітинг та урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника Тараса Григоровича Шевченка з нагоди відзначення Дня Соборності України та 100-ої річниці проголошення Акта злуки; 24 січня відбудеться пленарне засідання чергової сесії міської ради.

В ході наради, присутні також обговорили надходження коштів до міського бюджету, організаційні питання щодо забезпечення роботи виборчих дільниць, проблеми з водопостачанням, виконання робіт по забезпеченню життєдіяльності міста під час погіршення погодних умов, облаштування стели на вул. Олександра Коротченка та включення до переліку об’єктів постійного прибирання території, тощо.

Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко коротко надала роз’яснення щодо монетизації пільг і субсидій, яка відбуватиметься у три етапи, а саме: з 1 січня 2019 року «живі гроші» на банківський рахунок надходитимуть тим, хто вперше звертається по допомогу. З 1 травня 2019 року монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, у тому числі користується допомогою в літній період. З 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація для всіх отримувачів житлової субсидії.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.