Нарада з аналізу функціонування системи управління якістю

26 березня 2019 року Первомайський міський голова Людмила Дромашко провела нараду з аналізу функціонування системи управління якістю в виконавчих органах Первомайської міської ради. Участь в нараді взяли секретар міської ради С.Бондарчук, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Л.Постернак, начальники управлінь та відділів структурних підрозділів виконавчих органів Первомайської міської ради.

На початку наради до присутніх зі вступним словом звернулась міський голова Людмила Григорівна і повідомила, що міська рада володіє Сертифікатами міжнародного та українського зразків в сфері діяльності «Адміністративні та не адміністративні послуги у сфері управління» за впровадження та використання системи управління у відповідності до вимог стандарту ISO 9001:2015 ДСТУ ISO 9001:2015 та наголосила на необхідності підтримки належного рівня якості надання послуг у виконавчих органах міської ради.

Про роботу з надання адміністративних послуг у первомайській міській раді доповів начальник центру надання адміністративних послуг Олександр Тяпушкін.

Керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лілія Постернак довела до відома присутніх інформацію про підсумки аналізу виконання цілей у сфері якості у виконавчих органах міської ради за 2018 рік та інформацію про роботу щодо ризиків та можливостей структурними підрозділами міської ради.

Головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату виконавчого комітету міської ради Тетяна Івасіва ознайомила присутніх з підсумками проведення дослідження оцінки якості надання послуг у виконавчих органах міської ради за І квартал 2019 рік.

Начальник сектору контролю апарату виконавчого комітету міської ради Олена Махоніна доповіла про підсумки проведення внутрішнього аудиту у Первомайській міській раді у 2019 році.