4 лютого 2023 року в місті Первомайську, на базі Первомайської початкової школи № 11, відбувся турнір з футзалу «Підтримуємо Україну та ЗСУ спортом» серед дитячих команд.

4 лютого 2023 року в місті Первомайську, на базі Первомайської початкової школи № 11, відбувся турнір з футзалу «Підтримуємо Україну та ЗСУ спортом» серед дитячих команд.

В змаганнях брали участь шість команд вихованців 2010-2011 років народження. Зокрема команди: «Торпедо Первомайськ», «Дербі», «Вікторі», ДЮСШ «Южноукраїнськ», «ФК Дербі» та команда «Первомайської ДЮСШ».

Турнір був присвячений тим, хто сьогодні боронить Батьківщину- Збройним Силам України, медикам, які рятують захисників нашої держави та волонтерам, які допомагають нашій армії.

В урочистостях з відкриття турніру взяли участь міський голова Олег Демченко та його заступник Володимир Рябченко, народний депутат України, голова Асоціації футболу в Миколаївській області Олександр Пасічний, помічник народного депутата та перший заступник голови Федерації футболу в Миколаївській області Олександр Балакін, депутат Первомайської міської ради Оксана Пастушок і начальник управління освіти Первомайської міської ради Світлана Ткачук, представник гуманітарного штабу при Миколаївській військовій адміністрації Вадим Радіола та інші.

Учасники заходу під звуки державного гімну відкрили змагання. Тимчасово виконуюча обов”язки директора ДЮСШ Анастасія Митко подякували усім, хто допоміг організувати цей турнір задля продовження життя та настання миру, задля розвитку спорту та майбутнього нації.

Присутні вшанували пам'ять усіх загиблих за Україну хвилиною мовчання.

Міський голова Олег Демченко привітав спортсменів та учасників заходу і побажав міцного здоров’я, невичерпної енергії, ентузіазму, незламності духу та миру і перемоги усім українцям.

З найкращими побажаннями від дорослих, спортсмени отримали солодощі, клавіатури до комп’ютерів та спортивні м’ячі. По закінченню турніру будуть ті, хто отримає перше місце, але традиційно переможе дружба. Тільки в єдності наша сила.