31 серпня 2023 року міський голова Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко, начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій Павлом Мамотенко, очільницею управління освіти Світланою Ткачук, директором ліцею «Ерудит» Наталією Пташинською

31 серпня 2023 року міський голова Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко, начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій Павлом Мамотенко, очільницею управління освіти Світланою Ткачук, директором ліцею «Ерудит» Наталією Пташинською, а також депутатом міської ради Євгеном Дирдіним провели зустріч з головою та мешканцями АОСББ «Затишний Дім Вікторія».

Обговорювали питання можливості використання підвального приміщення будинку №24, що розташований поблизу ліцею «Ерудит», в новому навчальному 2023-2024 році. Так, Олег Михайлович розповів присутнім про важливість спільного рішення надання дозволу використовувати підвал як сховища. Міська влада візьме на себе обов’язок проведення ремонту та облаштування приміщення, створення відповідних умов для тимчасового перебування дітей, педагогів, а також мешканців АОСББ. Адже ліцей використовуватиме підвал як укриття лише на період навчання, після цього усе залишається для населення. Також очільник громади Олег Демченко виказав сподівання, що вдасться якнайшвидше розпочати будівництво запланованого укриття на території ліцею і діти зможуть повноцінно відвідувати навчальний заклад.

Присутні обговорювали деталі домовленості про укладання необхідних договорів для початку ремонтних робіт, а також здачі в експлуатацію підвального приміщення як укриття для здобувачів освіти в ліцеї «Ерудит».

Загалом мешканці  АОСББ «Затишний Дім Вікторія» підтримали пропозицію про надання підвального приміщення учням та педагогам ліцею «Ерудит» для укриття на період освітнього процесу. А це означає, що після завершення усіх необхідних процедур по облаштуванню та проведення ремонту, а також отримання дозволу від Первомайської військової адміністрації і ДСНС, ліцей «Ерудит» розпочне свою роботу в очному форматі. Офлайн навчання це запорука соціалізації, отримання якісної освіти та спілкування з друзями, педагогами і вихователями. Тому владою громади розшукуються усі можливі варіанти для забезпечення виховних та навчальних закладів сховищами в доступній пішій зоні.

Зазначимо, що під час зустрічі до міського голови звертались мешканці мікрорайону «Коротченко» з проханням вирішення особистих ситуацій, а також проблемою всього району – це бродячі собаки. За словами Олега Михайловича, питання болюче не лише для цього району, а й для всієї громади. Дуже багато підкидують тваринок мешканці з сіл та селищ району, особливо у ринкові дні. Тому зараз найкраще це проведення стерилізації, аби вони не розмножувались, ну і звичайно відповідальне ставлення до своїх улюбленців їх власників.