31 серпня 2023 року міський голова Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко і начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій Павлом Мамотенко провели зустріч з власницею підвального приміщення, що розташоване неподалік Первомайської гі

31 серпня 2023 року міський голова Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко і начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій Павлом Мамотенко провели зустріч з власницею підвального приміщення, що розташоване неподалік Первомайської гімназії №2.

Розмову вели про можливість використання приміщення як укриття для учнів гімназії в новому 2023-2024 навчальному році. 

Окрім цього, спільно провели огляд підвалу, визначились з об’ємом ремонтних робіт, необхідним оснащенням для тимчасового перебування дітей і педагогів в разі такої необхідності.

Під час зустрічі дійшли домовленості про укладання необхідних договорів для початку ремонтних робіт, а також здачі в експлуатацію підвального приміщення як укриття для здобувачів освіти в гімназії №2. Таким чином, як тільки будуть завершені усі необхідні процедури по облаштуванню та проведення ремонту, а також отримано дозвіл від Первомайської військової адміністрації і ДСНС, гімназія №2 розпочне свою роботу.    

Міський голова запевнив, що пріоритетне завдання для керівництва громади це зробити усе необхідне, щоб процес навчання був безпечний та доступний для усіх набувачів освіти на території Первомайської громади. Окрім цього, офлайн навчання це запорука соціалізації, отримання якісної освіти та спілкування з друзями, педагогами і вихователями. Тому розшукуються усі можливі варіанти для забезпечення виховних та навчальних закладів громади сховищами в доступній пішій зоні.