22 березня 2022 року міський голова Олег Демченко особисто відвідав родини, що організували у себе дитячі будинки сімейного типу

22 березня 2022 року міський голова Олег Демченко особисто відвідав родини, що організували у себе дитячі будинки сімейного типу. Так, міським головою було перевірено умови проживання малечі, їх забезпеченість усім необхідним.

У такий неспокійний для країни час для міської влади залишається основним пріоритетом і завданням турбота про дітей та соціально незахищені категорії населення.

Олег Демченко поспілкувався с дітьми. Дізнався їх думки з приводу подій, що відбуваються наразі в Україні, чи бояться вони, чи реагують на звуки «повітряної тривоги». У відповідь на це малеча зізнається, нажаль, вже звикли до сирен. Більше часу почали витрачати на навчання та вивчення історії. Хоч і дистанційно, але з успіхом виконують домашні завдання.

Аби підтримати родини, де організовані дитячі будинки сімейного типу, міський голова підготував для них продуктові набори, які передав до рук господинь та хранительок сімейного вогнища.