15 вересня 2023 року на території Грушівської гімназії у селі Грушівка в межах Первомайської міської територіальної громади провели роботу по оновленню свердловини.

Вода — основа життя, а чиста вода — основа здоров’я. Так, 15 вересня 2023 року на території Грушівської гімназії у селі Грушівка в межах Первомайської міської територіальної громади провели роботу по оновленню свердловини. Міський голова Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко і начальником управління житлово-комунального господарства були присутні при здійснені фінальних робіт по бурінню свердловини. Вони на власні очі пересвідчились в тому, що оновлена точка водопостачання для мешканців села стала не лише глибшою, а й потужнішою. Адже за словами спеціалістів вона видає близько 10 кубів води в годину і має 62 метри в глибину. Наразі працівники фірми, що займаються бурінням свердловин, здійснюють прокачку води та встановлюють відповідне технічне оснащення для забезпечення водопостачанням мешканців села. Після чого, аналогічні роботи будуть проведені на території села Чаусове Друге.

Окрім цього, міський голова Олег Демченко мав нагоду поспілкуватись з директором Грушівської гімназії Оксаною Лентовською. Обговорили можливі варіанти для облаштування укриття на території навчального закладу та поблизу нього. За словами Оксани Володимирівни, мешканці села Грушівка дуже вдячні очільнику громади за приділену увагу до вирішення проблемних питань села Грушівка, а також за ремонт багатостраждальної дороги.

Зазначимо, що розвиток та задоволення потреб мешканців старостинських округів Первомайської громади  - це завдання влади і її обов’язок. Мешканці сіл, що приєдналися, мають отримувати рівень життя не гірший за містян. Первомайська міська територіальна громада – це єдина родина, що має дбати одне про одного і допомагати одне одному.