Звіт міського голови

Звіт міського голови

22 грудня 2018 року відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької перед громадою міста Первомайська про свою діяльність за 2018 рік звітувала міський голова Людмила Григорівна Дромашко.

Глядацька зала цього дня зібрала близько 300 первомайців, серед яких були присутні депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники підприємств, організацій та установ, представники органів охорони здоров'я та освіти, журналісти місцевих засобів масової інформації, громадськість міста.

Звіт міського голови проходив у відкритому режимі. Жителі міста були проінформовані про захід заздалегідь, тому у всіх охочих була можливість особисто бути присутнім в залі і поставити міському голові свої запитання.

Виступаючи перед жителями міста, міський голова детально розповіла, на реалізацію яких пріоритетних напрямків була спрямована діяльність міської влади, про те, що вдалося зробити в минулому 2018 році і над чим треба працювати в подальшому.