Звіт міського голови

Звіт міського голови

22 грудня 2016 року в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Зарницької відбувся звіт міського голови Людмили Дромашко перед громадою міста Первомайська за 2016 рік. Під час доповіді Людмила Григорівна розповіла про основні пріоритети в діяльності міської ради в минулому році, наголосила на досягненнях і визначила проблеми над якими необхідно працювати в перспективі. Підсумовуючи свій звіт, міський голова зазначила: «…працювати є над чим, потрібні лише нові ідеї, велике бажання та прагнення до розвитку та самовдосконалення». Міський голова подякувала всім первомайцям за повсякденну працю, за внесок у розвиток міста і добробут, всім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, наше місто, загалом, державу. Висловила сподівання, що і в майбутньому  первомайці будуть такими ж непохитними і послідовними у своїх добрих справах на користь міста, а отже - здійснять всі починання та виконають взяті на себе зобов’язання.

В ході зустрічі присутні мали змогу отримати відповіді міського голови на запитання, що їх хвилюють. Зокрема були озвучені питання щодо ремонту асфальтового покриття подвір’я ЗОШ №1, щодо встановлення альтернативних видів опалення в бюджетних установах міста, щодо поривів водопровідних мереж та роботи міськводоканалу, тощо.

На адресу міського голови та депутатського корпусу звучали слова подяки від городян. Виступаючі дякували за проведений ремонт їдальні ЗОШ №1;  організацію роботи шкільного автобусу, що здійснює підвезення дітей з відділених районів до учбових закладів; встановлення металопластикових вікон у дошкільному навчальному закладі; збереження структури Первомайської центральної  міської багатопрофільної лікарні та уникнення скорочення медичного персоналу;  підтримку міського товариства інвалідів, тощо.

В залі були присутні жителі міста, керівники підприємств, установ та організацій, представники міських громадських та політичних організацій, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, посадові особи органів місцевого самоврядування, журналісти міських засобів масової інформації.