Вітання медичних працівників міста з професійним святом

Вітання медичних працівників міста з професійним святом

19 червня в конференц-залі міськвиконкому первомайські медичні працівники приймали вітання з нагоди професійного свята, яке медики традиційно відзначають третьої неділі червня. Щороку в цей день всі ми з вдячністю згадуємо про тих, хто присвятив своє життя благородній праці – турботі про життя і здоров'я людини. Лікарі, медичні сестри і санітари, фельдшера і фармацевти щодня несуть тягар величезної відповідальності за кожну людину, встають на шляху у хвороб, допомагають відновити здоров'я, віднайти життєві сили й впевненість у собі.

Цього року свято особливо значуще, адже 2020-й розпочався для медичних працівників усього світу над тяжко: у зв’язку із пандемією коронавірусу медики опинилися на передовій боротьби із хворобою, щоденно рятуючи безліч людських життів...

Окрім того, наша лікарня в 2020 році відзначає 110-річчя з дня заснування. В далекому 1910 році були побудовані перші корпуси земської лікарні, які поклали початок сучасної міської системи охорони здоров'я. За роки, що минули земська лікарня перетворилася на спеціалізовані лікувально-профілактичні установи.

Тож з нагоди свята на адресу первомайських медичних працівників лунали слова привітань, вдячності та пошани. Медичний персонал вітали міський голова Людмила Дромашко, голова обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я Євгенія Заяць, начальник управління освіти міської ради Галина Остапенко, головний лікар КНП «ПЦМБЛ» Олег Чекрижов, керівник КЗ «ПМЦПМСД» Тетяна Оболенська, голова міської профспілки працівників охорони здоров’я Оксана Іванченко.

Кращі з кращих цього дня були нагороджені Почесною грамотою Миколаївської обласної ради, почесними грамотами виконавчого комітету Первомайської міської ради, відзнаками профспілки працівників охорони здоров’я, квітами та грошовими винагородами.

Святкового настрою аудиторії додали яскраві виступи талановитих учасників художньої самодіяльності міста, організовані міським Центром культури та дозвілля імені Є.Зарницької.

На завершення слід зазначити, що колектив медичних працівників нашого міста повсякчас в нелегких умовах веде багатогранну профілактичну і лікувальну роботу, демонструючи високий професіоналізм, відповідальність, належну культуру.

Шановні працівники охорони здоров'я міста Первомайська! Прийміть наші щирі привітання з нагоди вашого професійного свята! Ваша робота повністю присвячена служінню людям. Вона вимагає від вас нескінченного терпіння, стійкості, чуйності і душевної щедрості. Нелегкою повсякденною працею ви охороняєте найбільші цінності, даровані нам, – життя і здоров'я. У найскрутніші хвилини ви приходите на допомогу, проявляючи найвищий професіоналізм і відповідальність, співчуття і доброту. Дякуємо вам за відданість справі, за чесну і добросовісну роботу! Низький уклін – за безсонні ночі і врятовані життя, за ваші умілі руки і добрі серця! Бажаємо вам міцного здоров'я, успіхів у благородній справі, щастя, душевного тепла, комфортних умов праці, миру, добра і благополуччя!