Відкриття головної ялинки міста!

Відкриття головної ялинки міста!

Новорічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніше завдання дорослих.

Під мелодії новорічних пісень зібралися діти та дорослі на центральній площі, де розмістили лісову красуню. Радісна малеча пританцьовувала в очікуванні дива, адже урочисте відкриття головної новорічної ялинки міста відбувалось у наймагічніший день у році, 19 грудня - День Святого Миколая.

Початок концерту ознаменувався феєричними та неповторними виступами хореографічних колективів міського Центру культури та дозвілля імені Є.Зарницької і талантів художньої самодіяльності міста. Зі святом Святого Миколая та наступаючими новорічними святами городян привітала міський голова Людмила Дромашко та побажала кожній родині миру, злагоди, добра та благополуччя у Новому році.

Гостей також привітав Святий Миколай, після чого під загальні вигуки новорічна ялинка засяяла. Сама площа прикрашена світловими гірляндами та підсвічуванням - стала містечком новорічних дійств. Гості заходу могли зробити фото на фоні яскравих тематичних фотозон. Гарний настрій подарував первомайцям спеціальний гість Артур Боссо.

Місто наповнилось чарівною атмосферою Нового року та Різдва Христового. Новорічна ілюмінація та ялинка будуть радувати первомайців та гостей міста кожен день до кінця новорічних свят.