Відбулася урочиста презентація субпроєкту «Надання Центром психологічної підтримки та реабілітації внутрішньо переміщеним особам, учасникам та ветеранам АТО»

Відбулася урочиста презентація субпроєкту «Надання Центром психологічної підтримки та реабілітації внутрішньо переміщеним особам, учасникам та ветеранам АТО»

18 вересня 2020 року на базі відділення відновлювального лікування КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» за участі міського голови Людмили Дромашко відбулася урочиста презентація субпроєкту «Надання Центром психологічної підтримки та реабілітації внутрішньо переміщеним особам, учасникам та ветеранам АТО» який реалізовується в рамках Гранту, що надається Україні від Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

В святковому заході взяли участь уповноважена особа від Міністерства, державний експерт експертної групи екологічної безпеки департаменту інфраструктури Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ольга Фоміна, індивідуальний консультант - спеціаліст по зв'язкам з громадськістю Міністерства Антон Перепелиця, секретар міської ради Сергій Бондарчук, перший заступник міського голови Олександр Кукуруза, заступник міського голови, начальник УСЗН Ольга Колесніченко, радник, консультант міського голови Олена Жуковська, військовий комісар, полковник Анатолій Бичков, завідуюча сектором центру допомоги учасникам АТО/ООС Вікторія Ходаківська, працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на чолі з директором Ларисою Крижановською, головний лікар міського центру первинної медико-санітарної допомоги, відділення реабілітації Олена Кузєва, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Вячеслав Письменюк, представники військових частин міста, ветерани АТО/ООС, представники ЗМІ.

Реалізація субпроєкту «Надання Центром психологічної підтримки та реабілітації внутрішньо переміщеним особам, учасникам та ветеранам АТО» на базі відділення відновлювального лікування КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» фінішувала. Субпроєкт реалізовано за кошти Світового Банку у розмірі понад 6 мільйонів гривень. З міського бюджету виділялися кошти на умовах співфінансування.

В рамках субпроєкту здійснено капітальний ремонт приміщень КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою бульвар Миру, 53; облаштовано сенсорну кімнати для дорослих і дітей, кабінети для надання послуг практичними психологами. Окрім того, придбано обладнання для психологічного розвантаження, реабілітації та відновлення громадян після посттравматичних ушкоджень. Також закуплено нові меблі, технічні засоби, канцелярські товари та іграшки. Тепер на базі відділення реабілітації внутрішньо переміщені особи, учасники, ветерани АТО, члени їх сімей мають можливість отримати якісну психологічну та реабілітаційну допомогу.

Після урочистої частини присутні здійснили огляд реабілітаційного відділення.