Відбулася чергова партійна конференція міської організації Партії регіонів, яка була присвячена 15 – й річниці Незалежності України та Дню Державного Прапора України.

Відбулася чергова партійна конференція міської організації Партії регіонів, яка була присвячена 15 – й річниці Незалежності України та Дню Державного Прапора України.

На початку заходу керівник міської організації партії, депутат міської ради Людмила Дромашко вручила партійні квитки тим, хто вступив до партії останнім часом (3 особи).

На конференції з доповіддю виступила керівник міської організації партії , депутат міської ради Людмила Дромашко, яка детально зупинилася на здобутках міської організації партії під час проведення передвиборчої компанії, а також на проблемах життєдіяльності міста, якими фракції партії у міській раді (60%) переймається останнім часом (реформування житлово – комунального господарства та закладів охорони здоров’я, введення нових тарифів на житлово – комунальні послуги), тощо. Л.Дромашко підкреслила, що вирішення названих та інших проблем і складає основні напрямки роботи організації як сьогодні так і у наступні роки. З цією метою, зокрема, вирішено закріпити депутатів міськради за виборчими дільницями міста. А оскільки їх більше ніж депутатів вирішено залучити до цієї роботи кандидатів у депутати міськради від партії, а також скористатися із можливостей, які передбачаються законодавством України, створення на безоплатні основі загону помічників депутатів міської ради, які, на думку доповідача допоможуть фракції значно розширити межі діяльності депутатів.

Доповідач також у своєму виступі назвала основні віхи розвитку незалежної України за останні 15 років, поздоровила присутніх зі святом і побажала кращого життя і успіхів.

В обговоренні доповіді виступили:

- секретар міської ради Ірина Мезенцева;

- керівник депутатської фракції міської ради Валерій Шевченко;

- інші члени партії.

По закінченню обговорення доповіді Л.Дромашко вручила від імені керівника партії В.Януковича грамоти (20 осіб) та подяки тим партійцям, які приклали чимало зусиль у здобутті партією своїх перемог.

На протязі усього заходу на сцені перебувала почесна варта біля Державного Прапору України, який було винесено на початку конференції під звуки Державного Гімну України.