«Велике будівництво»

«Велике будівництво»

На черговій десятій сесії Первомайської районної ради, яка відбулася 27 травня під керівництвом голови ради Алєсі Порхун, в пріоритеті була охорона здоров’я.

В рамках Національної програми Президента України «Велике будівництво» в Первомайську триває реалізація проєкту, який має на меті реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня». Завдяки злагодженій роботі депутатів було прийнято рішення про виділення 2 млн. грн. з районного бюджету Первомайського району обласному бюджету Миколаївської області на фінансування робіт по даному проєкту.

У роботі сесії приймав активну участь народний депутат України Максим Дирдін. Народнийобранецьпроінформувавприсутніх на засіданні про те,що за рахунок державного бюджету буде придбанийпересувнийцифровий рентгенкабінетвартістю 5,6 млн. грн. для Первомайськоїцентральноїрайонноїлікарні. Такожвиділенокошти на реконструкціювідділенняекстреної (невідкладної) медичноїдопомогикомунальногонекомерційногопідприємства «Первомайська центральнаміська багатопрофільналікарня» в розмірі 3,45 млн. грн.

Крім того для Врадіївської та Арбузинської громад в державному бюджетіпередбаченікошти на закупівлюдвохавтомобілівзагальноювартістю 950 тис. грн. До Арбузинського центру первинної медико-санітарноїдопомоги буде придбанолегковийавтомобіль для обслуговуванняамбулаторії, а для Врадіїївськоїцентральноїрайонноїлікарніпридбаютьсанітарнийавтомобіль.

Окремонародний депутат зазначив про придбаннядвох карет швидкоїмедичноїдопомогивартістькожної з якихскладає до 2 млн. грн. яківже передано до Арбузинської та Врадіївської громади, та вже є домовленість про передачу реанімобіля до м. Первомайськ, який буде обслуговуватигромадиПервомайського району.

Приємно усвідомлювати, що депутати всіх рівнів вважають, що першоджерелобагатствакраїни – цездоров’ялюдини!