В Центрі культури та дозвілля імені Є. Зарницької відбулися урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування

В Центрі культури та дозвілля імені Є. Зарницької відбулися урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування

07 грудня 2020 року, з нагоди прийдешнього свята - Дня місцевого самоврядування, в Центрі культури та дозвілля імені Є. Зарницької відбулися урочисті збори.

День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади та дбає про розвиток і процвітання своєї території, свято, яке об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, чудових організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

Ця святкова подія зібрала в одну родину депутатів міської ради, представників органів місцевого самоврядування, голів квартальних комітетів та ветеранів чия наполеглива праця, енергія та професіоналізм творять історію місцевого самоврядування.

Розпочалося свято з привітального слова міського голови Олега Демченка. У своїй промові очільник міста відзначив, що день місцевого самоврядування об’єднує усіх жителів громади котрі, як ніхто вболівають за проблеми, дбають про розквіт свого міста. Олег Михайлович подякував всім за співпрацю та побажав міцного здоров’я, нових звершень у відповідальній роботі, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні.

Кращих працівників органів місцевого самоврядування, депутатів міської ради, представників підприємств, установ і організацій за вагомий внесок у розбудову і становлення місцевого самоврядування в Україні, високий професіоналізм, сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування нагородили Грамотами Первомайського міського голови та цінними подарунками.

Творчі колективи Центру культури та дозвілля імені Є. Зарницької та музичної школи №2 організували для присутніх у залі концерт, подарувавши гостям незабутнє музично-танцювальне шоу. Захід відбувся з дотриманням карантинних норм та обмежень.