Урочистості присвячені Дню Збройних Сил України та Дню волонтера

Урочистості присвячені Дню Збройних Сил України та Дню волонтера

05 грудня 2019 року в читальному залі Первомайської міської бібліотечної системи відбувся літературно-музичний захід «Тим, що боронять країну».

Працівники бібліотеки разом із вихованцями та викладачами первомайської музичної школи № 2 вітали з Днем Збройних Сил України військовослужбовців ВЧ А2183. Теплі слова на адресу захисників, лірично-патріотичні композиції та щирі вітання не залишили байдужими жодного з глядачів в залі.

Цього ж дня в міському Центрі культури та дозвілля ім.Є.Зарницької відбулися урочистості та святковий концерт присвячені Дню Збройних Сил України та Дню волонтера.

Зі словами привітань до присутніх військовослужбовців та волонтерів звернулася зі сцени міський голова Людмила Дромашко. Людмила Григорівна, подякувала військовослужбовцям за службу в лавах Збройних Сил України, за охорону спокою мирних громадян та висловила впевненість у тому, що українські військовики й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.

Теплі слова подяки адресувала міський голова і представникам волонтерського руху міста, зазначивши що завдяки небайдужості наших співгромадян воїни в зоні операції об’єднаних сил отримують всебічну підтримку та допомогу.

Наостанок очільниця міста побажала всім миру, незламної волі та надійного родинного тилу.

Свято продовжилося церемонією нагородження.

За відмінне виконання службових обов’язків, військової дисципліни, високі показники в бойовій підготовці, підтримання високого авторитету Збройних Сил України, вагомий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди Дня Збройних Сил України почесними грамотами виконавчого комітету міської ради та цінними подарунками були відзначені 7 військовослужбовців.

П’ять почесних грамот виконавчого комітету міської ради та цінних подарунків міський голова вручила первомайцям за активну громадську позицію, вагомий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди Міжнародного дня волонтерів.

Зі святами присутніх в залі вітала також заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко. Ольга Анатоліївна вручила подяки міського голови та солодощі юним волонтерам, учасникам акції «Життя без сміття», які приймали активну участь в благоустрої міста.

«Хвилиною мовчання» громадськість вшанувала пам’ять героїв, що ціною власного життя постали на захист незалежної України. Делегація від зібрання поклала квіти до вічного вогню в Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги».

Святковий вечір закінчився чудовим концертом за участю творчих колективів міста.