Урочисте відкриття головної ялинки міста

Урочисте відкриття головної ялинки міста

Грудень люблять всі, і дорослі, і малі, за те, що він святковий та повний приємних несподіванок. Саме грудень дав початок святковій новорічно-різдвяній програмі, що триватиме до 21 січня 2021 року.

Тож, 19 грудня, у День Святого Миколая, на площі Тараса Григоровича Шевченка відбулося урочисте відкриття головної ялинки міста.

Перед тим, як ялинка засяяла різнобарвними вогниками, зі святом Святого Миколая первомайців та гостей міста привітав міський голова Олег Демченко та побажав кожній родині здоров’я, щастя, успіхів, невичерпної енергії, чудового настрою і здійснення мрій.

Під загальні вигуки головна окраса площі, ялинка, засяяла новорічними світлодіодними іграшками. Сама площа прикрашена світловими гірляндами та підсвічуванням. Також тут були облаштовані тематичні святкові фотозони де гості заходу могли зробити цікаве фото. Цього року, Господар свята - Святий Миколай вітав найменших первомайців зі святом в гарно облаштованому будиночку та вручав солодкі подарунки.

Незабутні враження та святкову атмосферу подарували маленьким глядачам і всім присутнім юні таланти Первомайська. Дійство можна було перглянути онлайн. Організатори свята подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку та новорічний настрій.

Святкове відкриття головної ялинки відбулося з дотриманням карантинних обмежень.