Третя позачергова сесія Первомайської міської ради VIII скликання

Третя позачергова сесія Первомайської міської ради VIII скликання

Сьогодні в нашій громаді триває реформа децентралізації. Розпочаті процеси вимагають від представників місцевого самоврядування професіоналізму, компетентності та швидких реакції. Саме з метою прийняття відповідних рішень, що згідно з чинним законодавством потребують розгляду у стислі терміни, 15 грудня скликано 3 позачергову сесію міської ради VIII скликання. Засіданню сесії передувала робота постійних комісій міської ради.

Депутати працювали оперативно, професійно та злагоджено вивчаючи питання включені до порядку денного сесії, а саме:

- про внесення змін до бюджету міста Первомайська на 2020 рік;

- про внесення змін до рішення міської ради від 04.12.2020 року № 3 «Про затвердження старостинських округів на території Первомайської територіальної громади та затвердження Положення про старосту»;

- про затвердження старости Кам’янобалківського старостинського округу Первомайської територіальної громади;

- про внесення змін до рішення міської ради від 04.12.2020 року № 7 «Про визначення кількісного і затвердження персонального складу виконавчого комітету Первомайської міської ради»;

- про внесення змін до бюджету міста Первомайська на 2020 рік;

- про ініціювання передачі бюджетних закладів спільної територіальної власності громад Первомайського району в особі Первомайської районної ради до комунальної власності Первомайської територіальної громади в особі Первомайської міської ради.

- про внесення змін до рішення міської ради від 10.12.2020 року № 2 «Про початок реорганізації Підгороднянської селищної ради, Чаусянської сільської ради, Кінецьпільської сільської ради, Грушівської сільської ради та Кам’янобалківської сільської ради шляхом приєднання до Первомайської міської ради».

Відразу після депутатських комісій відбулось пленарне засідання 3 позачергової сесії Первомайської міської ради VIII скликання, під час якої депутати майже одноголосно прийняли всі рішення порядку денного. Слід зазначити, що сесією затверджено кандидатуру на посаду старости Кам`янобалківського старостинського округу Первомайської територіальної громади. Посаду посів Олександр Бренгач.

Наразі командна робота депутатського корпусу сприяє своєчасному вирішенню непростих питань громади.