Спартакіада студентів та викладачів Первомайського коледжу та Політехнічного інституту НУК ім. адмірала Макарова

Спартакіада студентів та викладачів Первомайського коледжу та Політехнічного інституту НУК ім. адмірала Макарова

17 травня 2018 року на центральному стадіоні міста відбулась спартакіада студентів та викладачів Первомайського коледжу та Політехнічного інституту Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова.

У супроводі духового оркестру та під «кричалки» групи підтримки, колона викладачів та студентів пройшлися вулицями міста від навчальних корпусів політеху до стадіону.

На урочистому відкритті учасників спартакіади привітали секретар міської ради С.Бондарчук та директор Первомайського Політехнічного інституту Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова С.Доценко.

Студенти та викладачі змагались у 4-х видах спорту: міні-футбол, стрибки у довжину з розбігу, естафета чотири по 60 метрів, підтягування. Переможці та призери спартакіади були нагороджені кубками та грамотами.

Приємно відмітити, що спартакіада студентів та викладачів зазначених вузів – це багаторічна традиція, яка відбувається щороку, в рамках святкування річниць заснування навчальних закладів. Незважаючи на присутність духу боротьби та суперництва, спортивні змагання завжди проходять у веселій і дружній атмосфері.