Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

25 травня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Розпочала нараду міський голова з інформації про те, що 22 травня відбулась відеоселекторна нарада заступника голови облдержадміністрації Олександра Трайтлі з головами райдержадміністрацій, міськими головами, головами ОТГ з питань вжиття заходів щодо запобігання поширенню на території області коронавірусної хвороби COVID-19.

Також, Людмила Григорівна повідомила про заходи, заплановані на поточний тиждень: 25 травня відбудеться нарада з керівниками підприємств житлово-комунального господарства; 28 травня – чергове пленарне засідання сесії міської ради.

Окрім того, під час наради йшлося про надходження податків і зборів до міського бюджету; про стан захворюваності населення на гострі респіраторні захворювання та COVID-19 по місту; про необхідність збільшення кількості спеціалістів для видачі довідки про склад сім’ї; про перевірку міського автовокзалу щодо дотримання карантинних заходів; про пориви на міському водогоні та їх ліквідацію; про готовність закладів дошкільної освіти міста до роботи під час карантинних обмежень та організацію медичного обстеження дітей для відвідування дошкільних навчальних закладів з 01.06.2020 року; тощо.

В ході наради були озвучені першочергові завдання на найближчий час – це виконання заходів із запобігання розповсюдження на території міста Первомайська коронавірусної інфекції, виконання планових показників по наповненню бюджету міста та питання благоустрою міста, тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.