Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

06 липня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

На початку наради Людмила Григорівна проінформувала присутніх про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за червень 2020 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у липні 2020 року. Окрім того у виступі міського голови йшлося про продовження робіт з благоустрою міста; облаштування водопровідного колодязя по вул.Гагаріна; про поточний ремонт дорожнього покриття; тощо. Також, були озвучені першочергові завдання на найближчий час – це виконання планових показників по наповненню бюджету міста та виконання робіт з благоустрою міста.

Далі Людмила Григорівна надала слово головному лікарю комунального підприємства «Первомайський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяні Оболенській, яка проінформувала зібрання про захворюваність населення на COVID-19 по місту Первомайську та, зокрема про виявлення протягом вихідних трьох нових випадків захворювання.

Нарада продовжилася виступом старшого інспектора інспекції з благоустрою апарату виконавчого комітету міської ради Василя Гніденка, який довів до відома присутніх інформацію про стан виконання приписів та усунення порушень та недоліків, виявлених у сфері благоустрою міста.

Заступник міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях міської ради Світлана Свідерко проінформувала зібрання про надходження до міського бюджету в період карантину.

Завідувач сектору контролю апарату виконавчого комітету міської ради Олена Махоніна доповіла про стан виконавської дисципліни в управліннях міської ради та відділах апарату виконавчого комітету міської ради при відпрацюванні контрольних документів органів вищого рівня, рішень виконкому, розпоряджень та доручень міського голови за І півріччя 2020 року.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.