Робоча зустріч з прийомними батьками та батьками-вихователями

Робоча зустріч з прийомними батьками та батьками-вихователями

24 червня 2020 року в місті Первомайську, за участі голови правління громадської організації «Світанок мрій» Павла Шульги та президента благодійного фонду «Дотик серця» Олени Шульги, відбулась робоча зустріч з прийомними батьками та батьками-вихователями. Під час зустрічі Павло Олександрович презентував основні напрямки діяльності громадської організації, поділився позитивним досвідом виховання, озвучив проблеми та надав фахові рекомендації. Крім того, Павло Шульга є експертом Офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини в Миколаївській області. В ході зустрічі Павлу Шульгі було передано ряд питань, які потребують вирішення на більш вищому рівні.

В зустрічі також взяли участь міський голова Людмила Дромашко, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту міської ради Ольга Колесніченко, директор  міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Лариса Кражановська та фахівці із соціальної роботи центру.

Звертаючись до батьків прийомних сімей та батьків вихователів, виступаючі наголосили на великій їхній відповідальності у вихованні дітей та подякували всім присутнім за їхню нелегку щоденну працю, побажали здоров’я та миру всім сім’ям.