Режим "Надзвичайної ситуації"

Режим "Надзвичайної ситуації"

6-9 січня в зв`язку з різкою зміною погодних умов (сильний сніг, хуртовини, снігові замети та різке зниження температури) розпорядженням Первомайського міського голови для органів управління та сил цивільного захисту міста був встановлений режим діяльності «Надзвичайна ситуація» з 06 січня до 09 січня 2017 року. Також було доручено організувати роботу міського штабу із забезпечення безперебійної роботи об'єктів життєдіяльності населення міста Первомайська в осінньо-зимовий період 2016/2017 року.

   

Сильний сніг призвів до необхідності забезпечення розчищення  міських доріг, під’їздів до місцевих виробників хлібобулочних виробів, до помешкань вагітних, пологи у яких можуть статися в дні непогоди, до лікарень міста. Снігоприбиральна техніка працювала, як на основних дорогах міста, так і на віддалених, забезпечуючи пересування міського транспорту по всіх маршрутах міста. Для забезпечення проїзду транспорту на автошляхах міста була залучена техніка як комунальних підприємств міста так і приватних підприємців. Роботи ускладнювались новими снігопадами, переметами та сильним морозом. В таких складних погодних умовах навіть техніка відмовлялась працювати.

   

Найбільш проблемним і складним було розчищення дороги до віддаленого мікрорайону міста «Поронівка». Висота снігових заметів тут подекуди становила близько 2 м.  На розчищення дороги були залучені ЗІЛ, Автогрейдер, але тільки завдяки автопогрузчику «Сталева Воля» вдалося прочистити дорогу до даного мікрорайону.  Мінітрактор МТЗ-320 розчищав від снігу тротуари вздовж вулиць Театральна, Товстого, Грушевського, Одеська, 8 ВДВ та інші. Роботи по ліквідації наслідків снігопаду тривають з 6 січня і до тепер.

   

Приємно відмітити, що в нашому місті живуть свідомі мешканці, які активно долучилися до робіт по очистці прилеглих до їх помешкань територій.

    

В складних погодних умовах заклади соціальної сфери були готові надати підтримку нужденним. Так в місті діють  стаціонарні пункти обігріву для людей, що потрапили в складне становище і потребують підтримки. Пункт за адресою площа Шевченка, 5 під час вихідних  працював  цілодобово. З 7 по 9 січня суди звернулося 24 особи, яких було обігріто і нагодовано, та кожен мав змогу залишитись на ніч. З місцевого бюджету було виділено 21 600 грн. на продукти харчування швидкого приготування для дворазового харчування нужденних. Щоденно о 12.30 даній категорії населення церква «Христове Спасіння» надає гарячі обіди. Кількість людей, яка щоденно харчується в пункті обігріву, становить 22-25 осіб. Окрім цього за кошти місцевого бюджету (20 900 грн.) було придбано теплий одяг – куртки, штани, натільну білизну, носки, шапки, які роздають нужденним, що звертаються до пункту обігріву. У пункті обігріву по  вул. С.Альєнде, 44 діють 6 ліжко-місць для ночівлі. Тут нужденні також мають змогу поїсти та обігрітися.