Презентація проекту «Електронна картка жителя міста»

Презентація проекту «Електронна картка жителя міста»

24 жовтня 2017 року в приміщенні виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулася зустріч представників влади міста Первомайська з представниками ПП«Сінергія» з міста Вознесенськ, що спеціалізується на розробці програмних продуктів «Медична картка» та «Місцевий пільговий проїзд». Розробники презентували проект «Електронна картка жителя міста».

На зустрічі були присутні міський голова Л.Дромашко, секретар міської ради С.Бондарчук, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко, заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях міської ради Н.Товста, головний лікар ПЦМБЛ О.Чекрижов,  керівник КЗ «ПМЦПМСД» Т.Оболенська, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники автотранспортних підприємств міста, працівники управлінь економіки та соціального захисту населення міської ради.

Представники компанії довели до відома присутніх інформацію про проект, зазначивши, що він успішно працює в місті Вознесенську. «Електронна картка жителя міста» – це пластикова картка з цифровим підписом власника, яка дозволяє швидше і зручніше користуватися сервісами міста. Вона використовуватиметься для проїзду в міському транспорті та матиме функції електронної медичної карти. За допомогою неї можна стати в онлайн-чергу до лікаря та користуватися пільговим проїздом у міському транспорті.

Зручність карти в тому, що вона суттєво спрощує проїзд у міському транспорті для пільгової категорії населення. Але процес не простий, адже потребує спеціального обладнання, яке має бути встановлене в усіх маршрутних автобусах міста.

В залежності від потреб населення, карта вдосконалюватиметься, будуть додаватися окремі типи послуг. Але головна мета проекту – уникнути черг до сімейних лікарів, спростити пільговим категоріям проїзд в міському транспорті (не потрібно заповнювати проїзні талони), чіткий облік пільгових перевезень.

Зустріч пройшла в діловій та конструктивній атмосфері, була цікавою та змістовою, присутні мали змогу задати питання представникам фірми та отримати відповіді. В підсумку, розробникам програмного продукту було запропоновано провести додаткову зустріч для більш детальної презентації проекту з уточненою комерційною пропозицією.