Прес-конференція заступника Первомайського міського голови С.Свідерко

Прес-конференція заступника Первомайського міського голови С.Свідерко

6 березня 2017 року заступник Первомайського міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко взяла участь в прес-конференції для місцевих засобів масової інформації. Під час зустрічі Світлана Василівна проінформувала журналістів про підсумки роботи очолюваних галузей у 2016 році. Здебільшого йшлося про надходження до міського бюджету, зокрема, від оренди та продажу земельних ділянок, від приватизації та оренди нерухомого майна комунальної власності, від сплати на розвиток інфраструктури міста, за розміщення зовнішньої реклами, тощо.

Заступник міського голови також довела до відома присутніх інформацію про надання земельних ділянок у власність учасникам антитерористичної операції, про забезпечення даної категорії населення житлом. Була озвучена інформація про внесення змін та доопрацювання проекту рішення міської ради – регуляторного акту «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Первомайську».

Наприкінці прес-конференції Світлана Василівна звернула увагу суб’єктів господарювання щодо необхідності вчасно зробити перерахунки розміру орендної плати за землю в зв’язку з введенням в дію нової нормативно-грошової оцінки.