Прес-конференція заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради О.Колесніченко

Прес-конференція заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради О.Колесніченко

31 січня 2018 року відбулася прес-конференція заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення Первомайської міської ради О.Колесніченко для місцевих засобів масової інформації щодо змін в соціальній політиці, що почали діяти з 1 січня 2018 року. Детально посадовець зупинилась на: збільшенні розміру мінімальної заробітної плати; видах та розмірах державних соціальних виплат; розмірах прожиткових мінімумів на одну особу для основних соціальних і демографічних груп населення; соціальних нормативах використання послуг електропостачання, оформленні та перерахунку субсидій; наданні пільг окремим категоріям громадян; збільшенні щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття виплат на проживання; тощо.

Ольга Анатоліївна окремо зазначила, що для мешканців міста, у кого відключено централізоване опалення, та не має індивідуального постановою Кабінету Міністрів від 21.10.95 р. №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» передбачено наступне:

Якщо в установленому порядку здійснено відключення споживачів від централізованого теплопостачання та населення для обігріву приміщень використовує побутові електроприлади, то для розрахунку субсидій в опалювальний сезон застосовуються соціальні нормативи користування електропостачанням для індивідуального опалення. Зазначені розрахунки здійснюються на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та акту обстеження стану зовнішніх і внутрішньобудинкових електромереж на їх відповідність вимогам нормативно-правових актів, проведених організаціями, які здійснюють обслуговування таких мереж.

Також, заступник міського голови зупинилася на ще одному проблемному питанні – перевезення пільгової категорії населення в міському автотранспорті.

У прес-конференції взяли участь журналісти місцевих телеканалів «Твій Всесвіт» та «Олта», газет «Вісник Первомайська» та «ТВ Всесвіт».

Прес-конференція у цифрах