Прес-конференція заступника головного лікаря з материнства й дитинства КЗ "Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"

Прес-конференція заступника головного лікаря з материнства й дитинства КЗ "Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"

30 січня 2018 року відбулась прес-конференція заступника головного лікаря з материнства й дитинства КЗ "Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Л.Соловей для місцевих засобів масової інформації щодо стану захворювання на дифтерію у місті Первомайську.

Людмила Михайлівна розповіла, що таке дифтерія, з чого розпочинається ця хвороба, про небезпеку ускладнень та можливість летальних випадків. Наголосила, що вберегтися від цього захворювання можливо тільки профілактичним щепленням, при чому, вакцинувати необхідно не лише дітей, а й дорослих. Але, за словами Людмили Михайлівни, у зв'язку з негативною пропагандою збільшилася кількість відмов від щеплень. Дало, безперечно, про себе знати й те, що певний час у 2015-2016 роках не було вакцини для щеплень. В результаті значно знизився імунний прошарок і зараз становить всього 80% при необхідних 95% щеплених.

На завершення лікар зазначила, що захворювань на дифтерію в місті Первомайську не зареєстровано, як серед дітей, так і серед дорослих. Протягом вже багатьох років такі випадки в місті не реєструються. Але не слід забувати, що альтернативи щепленням при профілактиці дифтерії практично немає.

Дифтерія - Альтернативи щепленням немає