Прес-конференція головного лікаря Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні О. Чекрижова

Прес-конференція головного лікаря Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні О. Чекрижова

9 лютого 2017 року в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулась прес-конференція головного лікаря Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні О. Чекрижова для місцевих засобів інформації.

На початку зустрічі Олег Володимирович повідомив присутнім про те, що він перерахував свій одноденний заробіток на допомогу мирним жителям Авдіївки, які постраждали внаслідок обстрілів в зоні АТО та закликав своїх працівників підтримати його ініціативу. Головний лікар наголосив, що тиску по відношенню до колективу з боку адміністрації лікарні, щодо перерахунку коштів для постраждалих, не було. А для тих, хто бажає допомогти грошовими коштами працює спеціальний рахунок.

Журналісти були також поінформовані про роботу, яка проводиться з реформування галузі медицини, про фінансування міських медичних установ, оплату праці медпрацівників, про переваги та недоліки сімейної медицини, проблеми з кадрового, технічного та медикаментозного забезпечення.

Головний лікар розповів, що реформою передбачено створення в Миколаївській області чотирьох госпітальних округів. Пояснив, що «Госпітальний округ» – це територіальне об’єднання закладів охорони здоров’я декількох районів у єдиний медичний простір за критерієм доступності, кількості населення, наявних лікувальних закладів. Зокрема до Первомайського ГО будуть входити: м.Первомайськ, м.Южноукраїнськ, Арбузинський, Врадіївський, Кривоозерський, Первомайський райони. При новій формі (госпітальних округах) кошти будуть надходити на хворого до лікувального закладу де він буде лікуватися не залежно від місця реєстрації. При утворенні госпітальних округів в місті буде розширятися ліжковий фонд та створюватися додаткові робочі місця для медичних працівників. Олег Володимирович відмітив, що впровадження реформи системи охорони здоров’я щодо створення госпітальних округів позитивно вплине на медицину міста.

Представники засобів масової інформації задавали питання та отримали вичерпні відповіді.