Обласний турнір з міні-футболу серед юнаків

Обласний турнір з міні-футболу серед юнаків

11 лютого 2018 року в залі спортивного комплексу «Фрегат» відбувся обласний турнір з міні-футболу серед юнаків 2007/08 р.н. проведений з метою вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав та 29 річниці виведення радянських військ з Афганістану, зміцнення дружніх зв’язків між спортивними школами та футбольними клубами Миколаївщини та популяризації футболу. В змаганнях взяли участь футбольні команди Арбузинки, Благодатного, Южноукраїнська, міста Первомайська та Первомайського району.

Турніру передував мітинг, що відбувся біля пам’ятника в сквері пам’яті по загиблих воїнів-афганців. Під час урочистостей перед юними спортсменами виступили заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко, голова Первомайського міського товариства ветеранів Афганістану В.Йонга, голова Арбузинської районної спілки ветеранів Афганістану Е.Церош та голова міської федерації футболу М.Флакей. Виступаючі закликали прийдешні покоління свято берегти та шанувати пам’ять про подвиг воїнів-інтернаціоналістів. Наприкінці мітингу присутні вшанували пам’ять загиблих «хвилиною мовчання» та поклали квіти до пам’ятника. Протоірей Сергій Вендель благословив та освятив зібрання.

За результатами обласного турніру з міні-футболу І місце посіла футбольна командна дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти Первомайської міської ради, ІІ місце виборола команда «Олімп» (Южноукраїнськ), а ІІІ зайняли футболісти «Дербі-Цитадель» (м.Первомайськ).

Переможці нагороджені кубками, медалями, грамотами управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради. Окрім того кращі гравці кожної команди відзначені подарунками, а всі учасники турніру отримали солодощі.

Також, в рамках змагань відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів (50+), в якому взяли участь команди Первомайська, Арбузинки, Южноукраїнська та Побужжя. І місце завоювали гравці команди Южноукраїнська, ІІ місце посів Первомайськ, ІІІ – Побужжя. Переможці та призери нагородженні кубком та грамотами.