Нарада з головами ОСББ

Нарада з головами ОСББ

03 січня 2019 року в сесійній залі Первомайської міської ради відбулась нарада з головами ОСББ з питань підготовки житлового фонду до опалювального періоду. На заході, також, були присутні начальник відділу обслуговування споживачів Миколаївського району ТОВ «МЕК» Л.Мінкаускас, в.о. начальника служби забезпечення розподілу електричної енергії філії Первомайського району західного округу ПАТ «Миколаївобленерго» А.Мухіна, посадовці управління житлово-комунального господарства міської ради.

В червні 2017 року набув чинності Закон України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017р. № 2019-VIII. Відповідно до положень цього закону, на території Миколаївської області та міста Миколаєва на ринку електроенергії провадитимуть господарську діяльність такі підприємства:

- ПАТ «Миколаївобленерго» – оператор системи розподілу, який на підставі отриманої ліцензії буде провадити господарську діяльність з розподілу електричної енергії в межах закріпленої території Миколаївської області;

- ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія» – постачальник електричної енергії, який на підставі отриманої ліценції буде провадити господарську діяльність з постачання електричної енергії споживачу.

Під час наради, присутні мали змогу отримати роз’яснення щодо укладання договорів «Про надання послуги з розподілу електричної енергії» та обговорити проблемні питання щодо сплати за електроенергію, що виникли в ОСББ міста.