Нарада щодо упорядкування видачі довідок про уточнення та перейменування назв вулиць та провулків

Нарада щодо упорядкування видачі довідок про уточнення та перейменування назв вулиць та провулків

18 січня під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулась нарада щодо вирішення питання упорядкування процедури видачі довідок про уточнення та перейменування назв вулиць та провулків міста Первомайська. Під час наради обговорювались наступні питання: визначення виконавця послуги з видачі довідок; необхідність упорядкування процедури видачі довідок; доцільність видачі довідок для структурних підрозділів виконавчих органів міської ради.

Необхідність вирішення даних питань була викликана значним збільшенням кількості виданих довідок в зв’язку з перейменуванням вулиць міста, назви яких підпадали під дію Закону України від 09.04.2015 «317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». З моменту перейменування кількість виданих довідок склала 185 штук. На сьогоднішній день послугу з видачі даних довідок надавало управління житлово-комунального господарства міської ради. Проте в даному структурному підрозділі відсутня інформація про уточнення та перейменування назв вулиць та провулків міста за минулі роки.

За результатами наради було вирішено обов’язки по видачі довідок про уточнення та перейменування назв вулиць та провулків міста Первомайська розпорядженням міського голови покласти на КП «Первомайське міжміське бюро технічної інвентаризації». Довідки про уточнення та перейменування назв вулиць та провулків міста, назви яких підпадали під дію Закону України від 09.04.2015 «317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» будуть надаватись безкоштовно. Всі інші – платно.