Міський парк культури та відпочинку «Дружба народів» готується до літнього сезону

Міський парк культури та відпочинку «Дружба народів» готується до літнього сезону

Незважаючи на примхи природи, мінливу погоду, коронавірус та всі пов’язані із ним незручності, вже за декілька днів стартує довгоочікуване літо. Активно готується до літнього сезону міський парк культури та відпочинку «Дружба народів».

Зазвичай у цей період міська влада у будь-який спосіб облагороджує зелений осередок літнього відпочинку первомайців та гостей міста. В цьому ж році тут проведено чималий обсяг робіт.

Покладено тротуарну плитку, упорядковано клумби, оновлено лавки, триває ремонт гойдалок.

А ще встановлено нове футбольне міні-поле європейського зразку із штучним покриттям, яке незабаром буде відкрите для наших маленьких футболістів. До речі, такі саме футбольні міні-поля встановлено на мікрорайонах «Коротченко» та «Фрегат».

Наразі всі розуміють наскільки тяжко сьогодні створити щось нове, але ще важче його вберегти, а тим паче примножити. Вкотре хочемо звернутись до громади із проханням берегти нашу спільну власність. Адже все те, що знаходиться за межами приватної власності то є також власність – наша з вами, ми всі її господарі.

Наостанок хочемо побажати щоб літо 2020 для всіх було наповнене яскравим настроєм, незабутніми враженнями та гарними новинами. А міський парк культури та відпочинку «Дружба народів» гостинно запрошує всіх охочих провести своє дозвілля саме тут.