Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Міський голова Олег Демченко здійснив особистий прийом громадян

Міський голова Олег Демченко здійснив особистий прийом громадян

24 лютого 2021 року, згідно з затвердженим графіком на лютий-червень 2021 року, міський голова Олег Демченко здійснив особистий прийом громадян.

Під час прийому до Олега Михайловича за розв’язанням проблемних питань звернулось дев’ятнадцять жителів Первомайської міської територіальної громади.

Громадян хвилювало наступне: надання матеріальної допомоги на лікування, придбання слухового апарату, встановлення індивідуального опалення; відсутність аптеки в районі сімейної амбулаторії «Коротченко»; надання пільги на проїзд в міському автотранспорті вдовам ветеранів військової служби; продовження автобусного маршруту № 51 до кінцевої зупинки по вул. Розова; виділення земельної ділянки під будівництво МАФів; ремонт даху по вул. Олександра Коротченка, 4; приватизація кімнати у гуртожитку; юридична допомога; ремонт дороги; затримки з виплати підприємствами заробітної плати, тощо.

Міський голова під час прийому надавав роз’яснення з питань, що були порушені жителями громади. За результатом особистого прийому відповідальним особам наданні доручення для відпрацювання в межах повноважень органів місцевого самоврядування. Розв’язання всіх проблемних питань взято Олегом Михайловичем на особистий контроль.