День працівника соціальної сфери

День працівника соціальної сфери

1 листопада 2019 року з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери, в міському будинку культури відбувся урочистий захід, в якому взяли участь секретар міської ради Сергій Бондарчук, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко, представники трудових колективів соціальної сфери міста.

Із вітальним словом з нагоди професійного свята, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки по службовому обов’язку, але і по велінню совісті і заклику душі, словами щирої подяки за напружену працю та з побажаннями міцного здоров’я, натхнення, звернулись до присутніх Сергій Бондарчук та Ольга Колесніченко.

В цей день, за сумлінну працю, високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України Почесними грамотами виконавчого комітету міської ради та цінними подарунками нагороджено кращих працівників соціальної сфери.

Музичним подарунком для всіх стала концертна програма, на якій були представлені вокальні та хореографічні номери вихованців культурно-мистецьких закладів міста.