Чергова нарада з керівниками підприємств з питань житлово-комунального господарства та працівниками управління ЖКГ міської ради

Чергова нарада з керівниками підприємств з питань житлово-комунального господарства та працівниками управління ЖКГ міської ради

23 жовтня 2017 року під головуванням першого заступника міського голови О.Кукурузи, відбулась чергова нарада з керівниками підприємств з питань житлово-комунального господарства та працівниками управління житлово-комунального господарства міської ради.

На початку наради Олександр Вячеславович перевірив виконання доручень, наданих на попередній нараді.

Керівники житлово-експлуатаційних підприємств доповіли про стан справ з ремонтом покрівель житлових будинків, виплати заробітної плати працівникам, наявності посипкового матеріалу.

Комунальники також обговорили роботу підприємств ЖКГ та основні завдання на поточний тиждень, зокрема  зупинившись на наступних питаннях: про стан готовності міста до опалювального сезону; про утеплення внутрішньобудинкових мереж водопостачання; закладки вікон в підвальних приміщеннях житлових будинків; ремонт покрівлі буд. №12 по вул. О.Коротченка та каналізаційної мережі по вул.О.Коротченка, 10; про проведення робіт на контейнерному майданчику для збору ТПВ біля буд. № 1 по вул. О.Коротченка; про утримання житлового фонду мікрорайону «Цукрового заводу»; обговорили стан електричних мереж багатоповерхових будинків; тощо.

Наприкінці наради О.Кукуруза підвів підсумки наради і акцентував увагу на тому, що першочерговим завданням є підготовка об’єктів соціальної сфери та інфраструктури міста до осінньо-зимового опалювального періоду 2017-2018 років, та забезпечення його сталого проходження.

За результатами засідання були надані доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.