Бюджет Первомайської територіальної громади на 2021 рік прийнято

Бюджет Первомайської територіальної громади на 2021 рік прийнято

23 грудня під головуванням міського голови Олега Демченка відбулась 4 чергова сесія Первомайської міської ради VIII скликання.

На розгляд депутатів було подано понад 60 питань. Завдяки спільній продуктивній роботі депутатського корпусу в найкоротший термін були прийняті – бюджет Первомайської територіальної громади на 2021 рік, затверджено сімнадцять цільових Програм міської ради, понад тридцять рішень стосовно земельних питань та комунальної власності міста.

Окрім того, депутати одноголосно прийняли рішення про звернення до Міністерства інфраструктури України, акціонерного товариства «Укрзалізниця» та Народного депутата України Максима Дирдіна щодо можливості перегляду руху потягів через залізничну станцію Первомайськ-на-Бузі, відновивши сполучення із західними, східними та північними регіонами країни.

Також були прийняті не менш важливі рішення для розвитку новоствореної Первомайської об’єднаної громади щодо передавання установ та майна закладів освіти та культури територіальних громад сіл, селищ Первомайського району та КНП «Первомайська центральна районна лікарня» до комунальної власності Первомайської територіальної громади.

Наостанок міський голова Олег Демченко подякував депутатам міської ради за злагоджену роботу та конструктив.