5 липня 2022 року до міського голови Олега Демченка завітали представники громадської організації «Южноукраїнської Асоціації Греко-римської боротьби»

5 липня 2022 року до міського голови Олега Демченка завітали представники громадської організації «Южноукраїнської Асоціації Греко-римської боротьби»

5 липня 2022 року до міського голови Олега Демченка завітали представники громадської організації «Южноукраїнської Асоціації Греко-римської боротьби».

Спортсмени виказали очільнику Первомайської громади Олегу Демченко і першому заступнику міського голови Дмитру Малішевському подяку за небайдужість та фінансову допомогу в організації тренувальних зборів юних спортсменів з греко-римської боротьби Первомайська-Южноукраїнська у спортивному таборі у Карпатах.

Завдяки сприянню влади первомайські і южноукраїнські спортсмени мали змогу відвідати та взяти участь у відбіркових турах на Чемпіонат Європи, що має відбутися в Хорватії (17-19 липня).

Під час свого візиту представники громадської організації «Южноукраїнської Асоціації Греко-римської боротьби» передали Олегу Михайловичу стяг з символікою спортивного клубу, подяку від батьків юних спортсменів і учасників тренувальних зборів. Поспілкувалися про можливості відкриття секції греко-римської боротьби у Первомайську. Відкриття такої секції в нашому місті популяризувало б цей вид спорту і дасть можливість якомога більше молоді залучити до збалансованого фізично і розумово виду спорту.

За словами спортсменів, греко-римська боротьба – це баланс між фізичними заняттями і жорстким контролем за успішністю в навчанні. Дисципліна і самоконтроль дають перспективу в розвитку молоді, як європейської і всебічно розвинутої української нації.