30 серпня 2023 року в приміщенні Виконавчого комітету Первомайський міський голова Олег Демченко провів робочу нараду

 30 серпня 2023 року в приміщенні Виконавчого комітету Первомайський міський голова Олег Демченко провів робочу нараду

30 серпня 2023 року в приміщенні Виконавчого комітету Первомайський міський голова Олег Демченко провів робочу нараду з приводу підготовки громади до осінньо-зимового сезону, опалювального періоду та забезпечення населення якісним водопостачанням та водовідведенням.

Участь в засіданні взяли перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, начальники профільних управлінь та представники юридичного відділу. Під час наради обговорювали процес та етапи проведення викупу технічного оснащення ТОВ «Комунсервіс тепло», зустріч з представниками фірми, а також підготовку паливно-енергетичного комплексу до почату опалювального сезону в комунальних, освітніх та медичних закладах громади.

Також розглянули питання водозабезпечення населення в старостинських округах. Адже проводиться дуже багато роботи в цій сфері. А це і заміна мереж, і встановлення «веж Рожновського», і проведення реконструкцій необхідного технічного оснащення для забезпечення водою мешканців громади. Саме тому, міський голова Олег Демченко наголосив на необхідності проведення аналізу, щодо ефективності проробленої роботи в цій сфері.

Зазначимо, що підготовка до опалювального та осінньо-зимового періоду, а також забезпечення водопостачанням мешканців Первомайської громади знаходиться на щоденному контролі. Для того, щоб вчасно та без збоїв розпочати постачання тепла в заклади бюджетної сфери проводяться усі необхідні роботи. Укладаються відповідні договори, ведуться переговорні процеси, проводяться закупівлі газу та електроенергії. На виникнення нестандартних ситуації, розглядаються можливості запуску альтернативних видів опалення в цих установах.