Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

27 вересня Первомайськ попрощався із загиблим на сході країни земляком Романом Довгим

27 вересня Первомайськ попрощався із загиблим на сході країни земляком Романом Довгим

Роман народився 22 лютого 1991 року. Виховувався в робітничій родині. З раннього дитинства батьки прищеплювали хлопцю любов до праці, шанобливе ставлення до старшого покоління, відповідальність за свої вчинки. У спогадах вчителів та учнів Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, де навчався Роман, він залишився добросовісною, старанною і працьовитою людиною. Юнак завжди доводив будь-яку справу до кінця. Чуйний, уважний, готовий завжди прийти на допомогу іншим. Однокласники поважали його за скромність, чесність і порядність.

Закінчивши вечірню школу, де хлопець навчався згодом, Роман проживав разом з мамою, меншим братом та вітчимом. Пізніше вирішив пов’язати своє життя зі службою у Збройних Силах України та пішов служити за контрактом. Він служив у 108-му батальйоні  10-ї окремої  гірсько-штурмової бригаді.

23 вересня 2017 року виконуючи свій військовий обов'язок Роман Сергійович Довгий загинув як герой…

В останній путь загиблого проводжали з батьківської домівки. Попрощатися з героєм прийшли чимало первомайців, зокрема, керівництво міста, депутати міської ради, громадські активісти, а також військові побратими загиблого захисника Вітчизни.

Поховано Романа Довгого на міському кладовищі по вулиці Кам`яномостівській.

Світла пам'ять про мужнього сина рідної землі завжди житиме у серцях земляків. Вічна пам'ять Герою!