24 березня 2026 року в залі засідань виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулася апаратна нарада під головуванням очільника громади Олега Демченка

24 березня 2026 року в залі засідань виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулася апаратна нарада під головуванням очільника громади Олега Демченка

24 березня 2026 року в залі засідань виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулася апаратна нарада під головуванням очільника громади Олега Демченка. Участь у ній взяли заступники міського голови Дмитро Малішевський, Володимир Рябченко та Тимур Глушко, старости, керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств і медичних установ.

Перед початком роботи присутні вшанували пам’ять загиблих українських Захисників і Захисниць хвилиною мовчання.

Першим в порядку денному розглянули фінансовий блок. За інформацією начальника фінансового управління Сергія Шугурова, станом на 23 березня всі видатки профінансовано в повному обсязі, а кредиторська заборгованість залишається в межах планових показників.

Також, про результати роботи за 2025 рік доповів начальник управління юридичної та кадрової роботи Володимир Коваль. Зокрема, управління забезпечувало представництво інтересів міської ради у 172 судових справах різних юрисдикцій. На виконанні перебуває 8 виконавчих проваджень, подано 8 заяв про визнання спадщини відумерлою, опрацьовано 32 звернення громадян і 16 депутатських звернень, а також 14 запитів на публічну інформацію. У кадровій роботі здійснювався постійний супровід трудових процесів, облік робочого часу та соціальних виплат.

Потім, очільниця управління освіти Світлана Ткачук поінформувала про стан галузі. Станом на початок 2026 року в закладах освіти громади навчається 6585 учнів та виховується 1697 дітей у дитсадках. У 2025 році 263 випускники завершили навчання, з них 14 — із відзнакою. У закладах впроваджуються нові державні стандарти освіти, діють експериментальні програми та профільне навчання. Гарячим безкоштовним харчуванням охоплено 3722 учнів, а з 2026 року ця кількість розширюється. Інклюзивне навчання організовано для 172 дітей. Також проведено низку ремонтних робіт у закладах освіти та облаштовано безбар’єрний доступ.

Під час наради заслухали й медичний блок. Так, в КП «ПМЦПМСД» за тиждень зафіксовано понад 4 тисячі звернень, здійснено 212 вакцинацій, активно функціонує програма «Скринінг здоров’я 40+». У відділенні реабілітації допомогу отримали 38 пацієнтів, серед яких військові. Захворюваність на ГРВІ знижується і не перевищує епідпоріг.

У «Районному медичному центрі» тривають планові роботи з благоустрою та підвищення якості медичних послуг, випадків COVID-19 наразі не зафіксовано. Водночас у КНП «ПЦМБЛ» за тиждень проведено 1478 амбулаторних прийомів, проліковано 187 пацієнтів у стаціонарі, виконано 49 операцій та прийнято 8 пологів.

В ході наради очільник громади окреслив учасникам засідання першочергові завдання для подальшої роботи, акцентувавши на злагодженості дій усіх служб і забезпеченні стабільної життєдіяльності громади в умовах воєнного стану.