22 травня 2025 року під головуванням начальника управління соціального захисту населення Ольги Поліщук відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань запобігання та протидії домашньому насильству
22 травня 2025 року під головуванням начальника управління соціального захисту населення Ольги Поліщук відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі при координаційній раді з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті міської ради.
На порядку денному було винесено два питання:
- Обговорення доцільності внесення змін до Положення про «Службу у справах дітей»
- Про створення групи фахівців управління "Служба у справах дітей" для проведення моніторингу і оцінки розбудови місцевої системи запобігання та протидії домашньому насильству, розроблення місцевих критеріїв моніторингу оцінки. Обговорення Положення про групу.
Учасники засідання детально обговорили питання що стосується доцільності внесення змін до положення про «Службу у справах дітей» взаємодії суб’єктів, які працюють у сфері запобігання та протидії насильству та наголосили на важливості налагодження ефективної координації між ними. За результатами обговорення було вирішено недоцільно вносити зміни так як положення відповідає чинному законодавству.
Також вирішили створити робочу групу фахівців до складу якої мають увійти всі суб’єкти взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознаками статі