20 серпня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела прес-конференцію

20 серпня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела прес-конференцію

20 серпня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела прес-конференцію для представників місцевих засобів масової інформації.

Темою прес-конференції стало обговорення загрозливої ситуації в країні та безпосередньо в місті Первомайську щодо стрімкого збільшення кількості хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Людмила Григорівна ознайомила присутніх із станом справ з даного питання по місту Первомайську. Так, станом на 10.00 годину 20 серпня 2020 року у місті зареєстровано 29 випадків COVID-19: 5 пацієнтів знаходяться на амбулаторному лікуванні, 1 госпіталізований, 21 одужав, 2 померли. Міський голова акцентувала увагу на тому, що останнім часом кількість хворих збільшується на одну особу щодня.

Із збільшенням кількості хворих на Миколаївщині, що нині спостерігається, збільшується вірогідність того, що наша область перейде із «зеленого» рівня епідеміологічної небезпеки у «жовтий». А це означає що будуть запроваджені більш жорсткі карантинні норми, посилені визначені Урядом обмеження і заборони. Ситуація складна та серйозна.

Найвагомішим фактором у збільшенні кількості хворих є те, що населення не дотримується карантинних вимог. Тож задля убезпечення городян від хвороби та запобігання її поширенню міський голова закликала первомайців неухильно дотримуватись протиепідемічних обмежень, установлених для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки, дотримуватись соціальної дистанції в громадських місцях, транспорті із вдягнутими засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками.

Під час прес-конференції також обговорювались питання формату проведення 1 вересня в закладах освіти міста та організації навчального процесу в умовах карантину. Окрім того йшлося про деякі аспекти створення Первомайської об’єднаної територіальної громади.