17 квітня 2026 року, напередодні відзначення 24-ї річниці формування Військової служби правопорядку, в залі засідань виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулося привітання військовослужбовців
17 квітня 2026 року, напередодні відзначення 24-ї річниці формування Військової служби правопорядку, в залі засідань виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулося привітання військовослужбовців. Від імені очільника Первомайської громади Олега Демченка представників Військової служби правопорядку привітали перший заступник міського голови Дмитро Малішевський та заступник міського голови Тимур Глушко.
Під час вітальних слів було відзначено важливу роль Військової служби правопорядку у забезпеченні військової дисципліни, правопорядку та законності в умовах воєнного часу. Було підкреслено, що їхня служба — це не лише виконання обов’язків, а й щоденна відповідальність за порядок, безпеку та стабільність у військових підрозділах.
За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну і патріотизм, відданість справі та високий професіоналізм кращим представникам служби було оголошено Подяки виконавчого комітету Первомайської міської ради та вручено цінні подарунки.
В ході заходу звучали слова вдячності за службу, витримку та відданість державі. Окремо наголошувалося, що у складний для країни час саме такі підрозділи є важливою складовою обороноздатності та внутрішнього порядку в Збройних Силах України.
Первомайська громада й надалі підтримує військовослужбовців, висловлюючи щиру повагу та вдячність кожному, хто стоїть на захисті України та забезпечує правопорядок у лавах війська.





