07 травня 2026 року Первомайщина знову схилила голови в скорботі, проводжаючи в останню путь свого сина — мужнього захисника України, солдата Клименка Андрія Сергійовича
07 травня 2026 року Первомайщина знову схилила голови в скорботі, проводжаючи в останню путь свого сина — мужнього захисника України, солдата Клименка Андрія Сергійовича.
Він загинув 30 квітня 2025 року, віддавши найдорожче — власне життя — за свободу нашої держави, за право України бути незалежною, за можливість кожному з нас жити у мирі.
На центральній площі імені Тараса Шевченка у Первомайську зібралися рідні, близькі, побратими, військовослужбовці та сотні мешканців громади. Аби провести Героя, який до останнього подиху стояв на варті нашої свободи.
У живому коридорі пам’яті, стоячи на колінах та схиляючи голови, громада віддала Андрію Сергійовичу останню шану. Цей мовчазний уклін — найвищий знак поваги і вдячності людині, яка пожертвувала собою заради нашого завтрашнього дня.
Разом із громадою був і очільник Первомайської громади Олег Демченко. Він розділив спільну скорботу, вшанував Героя та підтримав родину у цю важку мить.
Наші воїни — це приклад незламності, патріотизму й хоробрості. І так само, як Андрій Сергійович, вони щодня віддають серце, сили й життя, щоб українські діти могли рости у вільній країні.
Ця втрата — тяжкий біль не лише для рідних та близьких, а й для всієї громади.
Міський голова Олег Демченко та Первомайська міська рада висловлюють щирі співчуття родині загиблого Героя. Ми поруч із вами, розділяємо ваш смуток і ваш біль.
Вічна пам’ять і слава Андрію Сергійовичу.
Герої не вмирають!








