01 грудня 2025 року, напередодні Дня Збройних Сил України та Дня ракетних військ і артилерії України, міський голова зустрівся з представниками одного з бойових підрозділів, який виконує службово-бойові завдання на передовій
01 грудня 2025 року, напередодні Дня Збройних Сил України та Дня ракетних військ і артилерії України, міський голова Олег Демченко разом із першим заступником Дмитром Малішевським, керівником «Ветеранського сервісного офісу» Олександром Яровим та керівником управління ЖКГ Олександром Лисим зустрілися з представниками одного з бойових підрозділів, який виконує службово-бойові завдання на передовій. Мета зустрічі — привітати захисників і захисниць із прийдешнім професійним святом та передати підтримку від громади.
Під час спілкування Олег Михайлович вислухав військових-земляків, дізнався про їхні потреби, умови служби та ситуацію на бойових позиціях. Очільник громади подякував оборонцям за їхню мужність, незламність і героїзм, завдяки яким українці мають змогу жити та працювати під мирним небом.
За сумлінне виконання обов’язків, зразкову службу та вагомий внесок у зміцнення обороноздатності держави, міський голова вручив керівному складу підрозділу Подяки Виконавчого комітету та цінні подарунки. Вони будуть доставлені адресатам безпосередньо на лінію фронту.
У свою чергу військові відзначили постійну підтримку з боку Первомайської громади та її керівництва. Захисники подякували мешканцям за допомогу, небайдужість і віру в українську армію, наголосивши, що саме єдність громади та військових є важливою складовою спільної перемоги України.
