До уваги аграріїв!

Мешканцям міста
До уваги аграріїв!

    Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги» повідомляє, що грантовий проєкт «Підтримка малих фермерів в Україні» розпочинає черговий етап реалізації – збір врожаю ранніх зернових та ріпаку.

Учасниками проєкту можуть стати малі та середні аграрії (до 1000 га), будь-якої організаційно-правової форми, які потребують допомоги у збиранні врожаю.

Реалізація даного етапу проєкту здійснюється шляхом надання Благодійною організацією сільськогосподарським підприємствам в тимчасове безоплатне користування зернозбиральних комбайнів із зерновими жниварками.

Учасники проєкту самостійно забезпечують доставку техніки з точки видачі в м. Рівне та її повернення після завершення терміну користування, самостійно несуть витрати пов’язанні з оплатою праці комбайнерів та витрати на пальне при виконанні польових робіт.

Старт прийому звернень з 29.05.2023 року.

ВАЖЛИВО! Для збільшення кола отримувачів благодійної допомоги господарства-учасники проєкту, земельні ділянки яких розміщені в одному регіоні, повинні об’єднуватись для спільного користування технікою.

В подальшому Благодійна організація надаватиме техніку для забезпечення збору соняшника, сої та кукурудзи.

Всі деталі щодо необхідної документації, консультації можна отримати за електронною адресою victoryharvestua@gmail.com або за тел. 0984743651.

Начальник управління економічного
розвитку територіальної громади міської ради                         Тетяна ЗАРИЦЬКА