Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

До уваги мешканців міста - отримувачів субсидії!!!

Мешканцям міста
До уваги мешканців міста - отримувачів субсидії!!!

Центр надання адміністративних послуг продовжує видавати Довідки про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб (колишня "Довідка про склад сім'ї"). У зв'язку із збільшенням чисельності спеціалістів, які здійснюють прийом, тепер прийом ведеться без попереднього запису та з середнім часом очікування до 30 хвилин!

Запрошуємо протягом найближчого часу відвідати ЦНАП та отримати необхідну для подовження субсидії Довідки!

Для отримання Довідки про склад зареєстрованих особа, що має право власності або користування житлом, подає до Центру надання адміністративних послуг такі документи (оригінали, в разі необхідності - копії):

- документ про право власності або користування житлом;
- будинкову книгу (в разі відсутності будинкової книги - копію завіреної в установленому порядку адресної картки особи – Форми А);
- паспорти (для дорослих), свідоцтва про народження (для дітей) усіх зареєстрованих за зазначеною адресою осіб;

В разі зміни прізвища власником майна після набуття права власності - надається свідоцтво про шлюб. Довідка про реєстрацію місця проживання фізичної особи (Форма 13) - надається для осіб, місце проживання яких зареєстроване за свідоцтвом про народження, або паспортом громадянина України у вигляді ID-картки.

Задля зручності відвідувачів та мінімізації кількості відвідувань установ, адміністратор формує (при наявності всіх документів) довідку та самостійно передає її до управління соціального захисту населення.

В разі необхідності - пакет документів, отриманих від заявника, передається для перевірки інформації.

Прийом ведеться з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, в п'ятницю з 8.00 до 15.45.

Вхід до ЦНАП (або 102 кабінету) - з двору будівлі виконкому!