Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Медаль «За заслуги перед містом»

Мешканцям міста
Медаль «За заслуги перед містом»

19 вересня 2020 року місто Первомайськ відзначатиме 344 річницю з дня заснування. Відповідно до Положення про медаль «За заслуги перед містом», затвердженого рішенням виконавчого комітету Первомайської міської ради від 12.01.2018р. №39 «Про внесення змін до рішення виконкому від 05.09.2006 року № 483 «Про впровадження заохочувальної відзнаки – медалі «За заслуги перед містом»» цією заохочувальною відзнакою нагороджуються громадяни України та іноземні громадяни, посадові особи місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, представники об’єднань громадян, творчих та інших спілок міста за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток міста або будь-якої іншої сфери життєдіяльності міста, здійсненні ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, збагаченні і збереженні національної історико-культурної спадщини, за плідну благодійну, гуманістичну та громадську діяльність, мають високі трудові досягнення, професійну майстерність, тощо, до Дня міста.

Порушення клопотання про нагородження медаллю «За заслуги перед містом» здійснюється представниками місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, об’єднань громадян, творчих та інших спілок міста і подається на ім’я міського голови протягом року та не пізніше ніж за 25 днів до Дня міста.

До клопотання про нагородження додається характеристика, яка містить основні біографічні дані, а також інформацію про конкретні значні заслуги у трудовій та іншій діяльності, засвідчена підписом особи, що порушує клопотання про нагородження медаллю «За заслуги перед містом», та скріплена печаткою відповідного підприємства, установи, організації.

Розгляд наданих клопотань та відбір запропонованих кандидатур на нагородження медаллю «За заслуги перед містом» здійснює комісія, створена розпорядженням міського голови, яка надає пропозиції щодо відібраних кандидатур міському голові.

Клопотання для відзначення медаллю подавати на ім’я міського голови в термін до 21 серпня 2020 року включно до кабінету 306 адмінприміщення виконкому (вул. Михайла Грушевського, 3). Довідки за телефоном 7-52-25.