До відома абонентів КП«Первомайський міський водоканал»!

Мешканцям міста
До відома абонентів  КП«Первомайський міський водоканал»!

Рішенням виконавчого комітету Первомайської міської ради  від 18.10.2017р. №578 «Про встановлення  тарифів на водопостачання  та водовідведення Комунальному підприємству  «Первомайський міський водоканал» встановлено тарифи, які вводяться в дію з 01.11.2017р:

  • на централізоване водопостачання та водовідведення - для мешканців приватного сектору, бюджетних установ, організацій та інших споживачів;
  • на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням  внутрішньобудинкових систем) - для мешканців багатоквартирних будинків,  бюджетних установ, організацій та інших споживачів, які розташовані в багатоквартирних будинках.

Розрахунок тарифів  виконано згідно з  Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання  та водовідведення та на послуги з  централізованого водопостачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем), затверджений  постановою Кабінету Міністрів України  від 01.06.2011р. №869 ( зі змінами), яка  включає  в  себе два   порядки формування тарифів, а саме :

  • на централізоване водопостачання та водовідведення,
  • на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням  внутрішньобудинкових систем).

Для мешканців приватного сектору, бюджетних установ, організацій та інших споживачів розмір тарифів складає:

  • на  централізоване   водопостачання - 14,84 грн./м3,
  • на централізоване водовідведення - 13,23 грн./м3.

Для мешканців багатоквартирних будинків,  бюджетних установ, організацій та інших споживачів, які розташовані в багатоквартирних будинках,  розмір тарифів складає:

  • на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням  внутрішньобудинкових систем)  - 14,89 грн./м3,
  • на послуги з централізованого водовідведення  (з використанням внутрішньобудинкових систем)  - 13,25 грн./м3.

З повагою, адміністрація  Комунального підприємства Первомайської міської ради «Первомайський міський водоканал»