ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ПРОЕКТ

ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ПРОЕКТ

1. В пункті супроводу Бюджету участі в місті Первомайськ за адресою: вул. Михайла Грушевського, 3, кабінет 102, Центр надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Первомайської міської ради (начальник – Тяпушкін О.М.).

Звернувшись до пункту, Ви зможете ознайомитись із списком проектів, які прийняті для голосування та проголосувати за проекти. При собі необхідно мати паспорт з реєстрацією місця проживання в місті Первомайськ.

2. На веб-сторінці «Бюджет міських ініціатив» за посиланням https://pervomaisk.pb.org.ua/.

ПОКРОКОВО:

1. Переглянути проекти.

2. Обрати проект за який голосуєте.

3. Відкрити проект.

4. На правій стороні сторінки обирати метод голосування через:

  • E-mail
  • Bank ID ПриватБанк ( для користувачів Приват24)
  • Електронний цифровий підпис.

4.1. Для голосування через E-mail Вам потрібно ввести свій E-mail, № та серію паспорту, завантажити сканкопію або фото паспорту, контактний № телефону, Прізвище, ім’я,  по батькові.

4.2. Для голосування через BankID ПриватБанк вам необхідно пройти процедуру входу до Приват24. Дані з вашої банківської картки до системи не завантажуються, лише відбувається ідентифікація особистості. Платформа Громадський проект використовує партнерські сервіси, як-то BankID. Ці технології точно підтверджують особу громадянина України, і завдяки ним голосування є захищеним та достовірним.

Пройшовши процедуру реєстрації один раз, Ви можете, не покидаючи системи, віддати ще два голоси за вподобані проекти.